Movies
Ratings
358
Fly Away HomeRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0