Movies
Ratings
215
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.5
RampantRated ★ 1.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5