Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The WaveRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
GiftedRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5