Movies
Ratings
30
TedRated ★ 3.5
1408Rated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0