Movies
Ratings
27
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0