Titles you rated
Monster HouseRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Meet Mr. DaddyRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0