Movies
Ratings
146
Mean GirlsRated ★ 4.0
New in TownRated ★ 2.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0