Movies
Ratings
134
Men in Black IIRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
TroyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0