Movies
Ratings
274
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0