Movies
Ratings
184
Family TiesRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0