Movies
Ratings
421
Shallow HalRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5