Movies
Ratings
133
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0