Movies
Ratings
20
White ChicksRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0