Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
BurntRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 0.5