Movies
Ratings
130
The TerminatorRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0