Movies
Ratings
38
Get OutRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0