Titles you rated
The Garfield MovieRated ★ 1.5
The Lost BusRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
AliensRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Highest 2 LowestRated ★ 3.0
2046Rated ★ 3.0
PoisonRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Never Let Me GoRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 2.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0