Movies
Ratings
158
The MummyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0