Movies
Ratings
126 Se7enRated ★ 4.0 Se7enRated ★ 4.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5 The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 The Usual SuspectsRated ★ 4.0 The Usual SuspectsRated ★ 4.0
 AkiraRated ★ 4.0 AkiraRated ★ 4.0
 Green BookRated ★ 4.5 Green BookRated ★ 4.5
 The MatchRated ★ 3.5 The MatchRated ★ 3.5
 Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5 Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
 Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5 Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
 The Truman ShowRated ★ 5.0 The Truman ShowRated ★ 5.0
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
 BurningRated ★ 4.0 BurningRated ★ 4.0
 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0