Movies
Ratings
143
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0