Movies
Ratings
86
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5