Movies
Ratings
532
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 0.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
A Real PainRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0