Movies
Ratings
105
The NotebookRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Cyborg SheRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.5