Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0