Movies
Ratings
78
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Tango & CashRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
The Full MontyRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 5.0