Movies
Ratings
102
The Face ReaderRated ★ 5.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 1.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0