Movies
Ratings
26
The AttorneyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0