Movies
Ratings
25
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0