Movies
Ratings
74
BoyhoodRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 2.0