Movies
Ratings
139
FlippedRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
ContactRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0