Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
NoahRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0