Movies
Ratings
557
Captain MarvelRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5