Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
SaltRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0