Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0