Titles you rated
Non-StopRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0