Titles you rated
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0