Movies
Ratings
21
The ClassicRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 1.0