Movies
Ratings
899
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
MovingRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
FacelessRated ★ 2.5
Wish DragonRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0