Titles you rated
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0