Movies
Ratings
35
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The Whole Nine YardsRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 1.5
QuickRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5