Movies
Ratings
199
Confession of MurderRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0