Movies
Ratings
67
Taken 2Rated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0