Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5