Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.0