Titles you rated
Who Am I?Rated ★ 5.0
UltravioletRated ★ 4.5
Speed RacerRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Kiss of the DragonRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0