Titles you rated
After YangRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
AlienRated ★ 3.0