Movies
Ratings
30
ColorfulRated ★ 4.5
PietaRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
St. VincentRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Diary of a ChambermaidRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Here and ThereRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5