Movies
Ratings
257
Going by the BookRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
The Happy LifeRated ★ 5.0
BladeRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
CrankRated ★ 2.0
3 Days to KillRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
PietaRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0