Titles you rated
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Blair WitchRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
You Are My PetRated ★ 0.5
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 1.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5