Movies
Ratings
142
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0